لیورپول یک شهر و محله شهری در مرسی ساید، پادشاهی متحده، در امتداد سمت شرقی خور مرسی است. لیورپول در اوایل قرن 19 موقعیت خود را به عنوان یک بندر بزرگ به دست آورد و تا به امروز در حال افزودن به صنعت حمل و نقل مکان است. برای پاسخگویی به تقاضا برای رویدادهای تجاری مختلف مرتبط با تجارت و همچنین سایر زمینه‌های اقتصادی، این شهر فهرستی چشمگیر از مکان‌ها را ارائه می‌کند که بیشتر آنها در این مرکز شهر واقع شده‌اند. مکان‌های کنفرانس لیورپول یکی از محبوب‌ترین مکان‌هایی است که باید جستجو کرد.

اقامت در هتل برای بخش شرکتی:

لیورپول مجموعه گسترده ای از مکان ها را برای پذیرایی از جلسات مختلف، امور مالی فوتبال لیورپول  رویدادهای شرکتی و جلسات ارائه می دهد. برخی از مکان های کنفرانس پیشرو لیورپول که فقط برای امکانات کنگره و کنفرانس در دسترس هستند عبارتند از:

— The Town Hotel & Leisure Club، Wirral — که فقط چند دقیقه از M53 منتهی به M56 و M6 قرار دارد، در یک مکان ایده آل برای بازدید از شهر تاریخی چستر و مناظر و صداهای مرکز شهر لیورپول است. . ایده آل برای استراحت خانوادگی یا یک سفر خرید آخر هفته.

— اجتناب از — یک رستوران و بار خصوصی در اسکله های لیورپول که فقط چند دقیقه با هتل های اصلی لیورپول فاصله دارد. پناهگاهی از سبک و پیچیدگی در داخل یک مکان دگرگون شده ذخیره سیب زمینی ویکتوریایی، اسکله، عرصه و مرکز کنوانسیون تاریخی را ارائه می دهد. تنظیمات بسیار محتاطانه و آرام آن، دور از مرکز شهر شلوغ، حس انحصاری بودن را به وجود می‌آورد.

– تیم فوتبال لیورپول – چه یک جلسه کوچک برای 10 نفر یا یک پذیرایی بزرگ برای 400 نفر، آنفیلد بی دردسر، خدمات و آگاهی از جزئیات دقیقاً یکسان است. در مجموعه آرنا ما 2 سایت اصلی با اتاق‌هایی در اندازه‌های مختلف برای شروع محصولات، ضیافت‌ها و جلسات VIP تا نمایش‌های بزرگ وجود دارد.

— The Gateway Conference Hub — این مرکز کنفرانس و آموزشی کاملاً قابل دسترس ساخته شده و برنده جوایز ساخته شده است که در یک چهارم مرکز فرهنگی شهر لیورپول واقع شده است.

ساختار لیورپول:

شما می توانید بسته به محل کار و فعالیت های تجاری خود، اقامت خود را در مکان های کنفرانس لیورپول برنامه ریزی کنید. گردش در این شهر نیز از آنجایی که شبکه حمل و نقل عمومی خوبی دارد، مشکلی ندارد. لیورپول دارای یک شبکه حمل و نقل عمومی محلی گسترده است که شامل اتوبوس، آموزش و کشتی است. علاوه بر این، این شهر همچنین دارای یک فرودگاه در سراسر جهان و یک بندر اصلی است که هر دو به مکان‌های خارج از کشور ارتباط برقرار می‌کنند. شبکه راه‌آهن محلی لیورپول یکی از شلوغ‌ترین و گسترده‌ترین شبکه‌های این کشور است که 75 مایل مسیر را پوشش می‌دهد و به طور متوسط ​​100000 مسافر در روز در هفته سفر می‌کند.

جاذبه ها و فعالیت های اوقات فراغت:

پس از گشت و گذار در مکان های کنفرانس لیورپول برای برپایی رویداد تجاری خود، احتمالاً شما و مهمانانتان مدتی برای استراحت و گشت و گذار خواهید داشت.
تعداد مکان‌های تفریحی لیورپول بسیار عالی است، بنابراین اگر می‌خواهید از جاذبه‌های پیشنهادی بهره کامل ببرید، توصیه می‌شود از قبل با پیشنهاد شهر آشنا شوید. در زیر برخی از جاذبه‌ها و مکان‌های تفریحی برجسته لیورپول آورده شده است:

— سایت میراث جهانی- آب نما لیورپول یک سایت میراث جهانی تعیین شده است و آن را با تاج محل و دیوار بزرگ چین همتراز می کند.
— کلیسای جامع لیورپول – آقای جان بتجمن آن را “یکی از بناهای بزرگ جهان” نامید.
– کلیسای جامع متروپولیتن لیورپول- کلیسای جامع کاتولیک رومی در سال 1967 با طراحی مدرن و مدور و پنجره‌های چند رنگ فوق‌العاده افتتاح شد.
— موزه جهانی لیورپول – موزه قدیمی لیورپول — دارای هزاران نشانه جذاب است که بسیاری از آنها برای اولین بار به نمایش گذاشته می شوند.

لیورپول بیش از هر شهر دیگری در پادشاهی متحده به غیر از لندن، دارای موزه، گالری و موزه ملی است. این یک مقصد گردشگری محبوب برای بسیاری از مردم است. لیورپول ترکیبی غنی از مناظر، تاریخ، غذاخوری های خوب، خرید، ورزش، فعالیت های اوقات فراغت و رویدادهای مختلف از جمله جلسات کاری و جلسات است. شما می توانید رویدادها و فرصت های تجاری زیادی را در آنجا پیدا کنید. لیورپول به‌عنوان یک شهر به تنهایی و همه مکان‌های کنفرانس لیورپول دارای ویژگی‌های متمایز و اصلی هستند.